Scout Number of items: 11
3023592
15375
454
Scout
Other collectibles
cca 1930-1940 Cserkészeket ábrázoló fotók, 6 db, változó állapotban, 9x6 cm és 7x5 cm között
2 000 HUF
3025018
15376
454
Scout
Other collectibles
cca 1930 221. számú "Anonymus" cserkészcsapat havijárulék-könyve, üres, kétoldalas.
2 000 HUF
2822971
15377
454
15000
Scout
Other collectibles
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - Biritz Tibor repülő tábor parancsnok aláírt portréja Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, scout chief. Pencil drawing 20x18 cm
15 000 HUF
3025927
15378
454
Scout
Other collectibles
1933 Cserkész Jamboree bronz levélbontó, jelzett, h: 22 cm
8 000 HUF
3026885
15379
454
Scout
Other collectibles
cca 1930-1940 Cserkészfotók különböző helyszínekről, 3 db fotó, 5,5×7,5 és 8,5×11,5 cm
2 400 HUF
3029555
15380
454
Scout
Other collectibles
Bereznai Aurél - Harsány György: A Magyar Cserkész ezermester könyve. Bp., 1937, Magyar Cserkész (Tolnai-ny.), 128 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
3 000 HUF
3027824
15381
454
Scout
Other collectibles
cca 1930-1940 Szentkép cserkész témájú (,,Légy résen!") fogadalommal / imával, Bp., Korda Rt.-ny., kis lapszéli sérülésekkel, 4 p.
1 200 HUF
3028972
15382
454
Scout
Other collectibles
Cserkész tétel: Játékos könyv I-II, Raáb László: Az élet hősei, Balla Dezső: Őrsvezetői notesz. + 2 szalag. + 2 db szolgálati jegy
5 000 HUF
3028924
15383
454
Scout
Other collectibles
cca 1931 Távjelzőkulcs, kiadja a ,,Cserkészbolt". Tiszteletpéldány. Morze-, szemafor- és füstjelek, nemzetközi zászlójelzések ismertetője, kihajtható, hátoldalán a Cserkészbolt árjegyzékével. Bp., "Élet"-ny., kihajtva: 45x24 cm használt
4 000 HUF
2998874
15384
454
Scout
Other collectibles
1933 Gödöllő, cserkész jamboree, 5 db albumlapra ragasztott fotó, 6×6 cm
3 000 HUF
3027202
15385
454
3800
Scout
Other collectibles
Cserkészettel kapcsolatos számlák, levélpapír, meghívó, 7 db
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035