Ausztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (62mm) T:AU Austria 1898. "50th Anniversary of Franz Josephs' reign" two-sided bronze commemorative medallion (62mm) C:AU
Ausztria 1978. "100 éves a Linzi Takarékpénztár" kétoldalas, aranyozott fém emlékzseton (22mm) T:AU Austria 1978. "100 Jahre - Linzer Sparkasse" two-sided, gilt metal token (22mm) C:AU
Ausztria 1978. "100 éves a Linzi Takarékpénztár" kétoldalas, bronz emlékzseton (22mm) T:AU patina Austria 1978. "100 Jahre - Linzer Sparkasse" two-sided, bronze token (22mm) C:AU patina
Ausztria DN "Bécsi főegyházmegye" jelzett Ag emlékérem dísztokban (25,66g/0.900/40mm) C:AU Austria ND "Archdiocese of Vienna" hallmarked Ag commemorative medallion in case (25,66g/0.900/40mm) C:AU
Csehszlovákia 1967. "I. Ferdinánd" 1541-es évjáratú "Schauthaler" előlapjának mintájára készült ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalán "Kelet-Szlovákiai Múzeum Kassán - Kassai aranykincs kiállítása, 1967" szöveg szlovák nyelven (52mm) T:XF patina Czechoslovakia 1967. "Ferdinand I" silver-plated bronze commemorative medal modeled after the obverse of the "Schauthaler" of 1541, with "East Slovak Mus...
Csehszlovákia 1974. "Zsizska János halálának 550. évfordulója" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (59mm) T:XF Czechoslovakia 1974. "The 550th anniversary of the death of Ján Žižka" double-sided, silver patinated bronze medallion (59mm) C:XF