2 000 HUF
4 db kötet az európai parművészet stÃluskorszakai katalógus sorozatból: Péter Márta (szerk.): A klasszicizmustól a biedermeierig I-II. Bp., 1990, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papÃrkötés, I. kötet borÃtóján apró tollas firkával, II. kötet borÃtóján apró felületi sérülésekkel, néhány oldalon ceruzás jegyzetekkel. + Péter Márta (szerk.): Historizmus és eklektika I-II. Bp., 1992, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papÃrkötés, borÃtókon apró kopásnyomokkal.