Books: Architecture, Art Number of items: 306
3031002
18739
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Varga Vera: Régi magyar üveg. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3030933
18740
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1972, Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott gerinccel és borítóval.
1 000 HUF
3030916
18741
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Városi Képtár Deák-Gyűjtemény, Székesfehérvár. Szerk.: Lóska Lajos. Székesfehérvár, 1988, Székesfehérvár Városi Képtár. 186 p. Gazdag képanyaggal, többe közt Kádár Béla, Ámos Imre, Korniss Dezső, Deim Pál műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 000 HUF
3030874
18742
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sergio Coradeschi: Az ezüst. Fordította: Sándor Lavinia. Műkincshatározó. Bp.,1994, Officina Nova. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal.
1 600 HUF
3030858
18743
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Enza Milanesi: A szőnyeg. Fordította: Jeney Margit. Műkincshatározó. Bp.,1995, Officina Nova. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötés, néhány oldalon ceruzás aláhúzásokkal.
2 000 HUF
2991026
18744
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dienes Attila (1942- ) szobrászművész katalógusa (ülőbútorok, szobrászati alkotások). Kiadói mappában.
1 600 HUF
3027415
18745
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1929 Magyar Iparművészet. XXXII. évf. 1929. 5-6. szám. Volt könyvtári példány, szakadozott, sérült borítóval, javított gerinccel, a hátsó borítót fejjel lefele ragasztották vissza.
1 800 HUF
2997721
18746
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1976, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes, szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói fpapír védőborítóban
1 000 HUF
3030225
18747
454
5500
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Várkonyi György: Gyarmathy Tihamér, festmények. Bp., 2004, Körmendi Galéria, 317 p. Gyarmathy Tihamér festményeinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
5 500 HUF
3030134
18748
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sümegi György - Tóth Piroska: Idekint és odabent. Beszélgetések képzőművészetről. Magánkiadás, 1994, papírkötés. Sümegi György által aláírt.
1 200 HUF
3031449
18749
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Xantus Gyula: Rajzolás és festés. Általános iskolai szakköri füzetek. Bp., 1951, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés
1 400 HUF
3023061
18750
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
O. Jobbágyi Zsuzsa: Medveczky Jenő. Bp., 1982, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035