Books: Architecture, Art Number of items: 306
3002774
18799
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Petényi Katalin: Barcsay Jenő. Bp., 1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
1 400 HUF
2944757
18800
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Művészeti Lexikon I. Szerk.: Éber László. 1935, Győző Andor kiadása, kissé kopott egészvászon kötésben.
1 400 HUF
2997729
18801
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Fülep Lajos: Magyar művészet Bp., 1971. Corvina. vászonkötés, papír védőborító + Márfai Molnár László: Jelentés a dialógus nyomán. Tanulmányok a fiatal Fülep Lajos művészeti írásairól. Bp., Argumentum.
1 800 HUF
3002019
18802
454
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bognár Katalin - Felvinczi Sándor: Térbe zárt pillanat. Epizódok a sztereofényképezés történetéből. Bp., 2006, Helikon. Gazdag képanyaggal (közte 3 dimenziós képekkel) illusztrálva. 3D szemüveggel. Kiadói kartonált papírkötés. 3024012
18803
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
2895502
18804
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 800 HUF
2895500
18805
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 800 HUF
3004586
18806
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
3011531
18807
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
2494586
18808
454
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3023190
18809
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bognár Botond: Mai japán építészet. Bp., 1979, Műszaki. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal és ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, jó állapotban
1 400 HUF
2956149
18810
454
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Helge Leiberg: Totentanz zu Budapest (Haláltánc Budapesten). 1992, Budapest, gazdag képanyaggal illusztrálva, kiadói papírkötésben
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035