2 400 HUF
Dercsényi Dezső: A mozaik. Ars Mundi VIII. köt. Bp., 1943, Officina, 33+(3) p.+ 32 (fekete-fehér) t.+ 4 (színes) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban, belül jó állapotban.