3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Hoffmann Edit: Szinyei Merse Pál (1845-1920). Magyar Művészeti Írások. Bp., 1943, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és 1 színes képtáblával illusztrált. Kiadói kopott félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal.