18695. 454. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 000 HUF
0 HUF
Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1976, Corvina. Gazdag képanyaggal, Kondor Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : tg