2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Varga Vera: Az üveg jelentése. A 19-20. századi üvegművészet ábrázolások, allegóriák, szimbólumok tükrében. Bp., 2002, Helikon. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban