Books: History

Number of items: 126

Karol Sauerland: Együtt egyedül - a szolidaritás naplója. [Bp.],2015., Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom.Kutatásáért Közalapítvány. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18359.

1 200 HUF
3,11
3,43
Hegedüs Loránt: Két Andrássy és két Tisza. Bp.,én., Athenaeum. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
18360.

2 000 HUF
5,18
5,71
Békés István: Hazádnak rendületlenül. A magyar nép aranykönyve. Bp.,1955, Művelt Nép. Kiadói félvászon kötés, borító sérült, könyvtesttől elváló.
18361.

1 200 HUF
3,11
3,43
18362.

1 600 HUF
4,15
4,57
18363.

1 600 HUF
4,15
4,57
Ormos Mária: Padovától Trianonig 1918-1920. Bp., 1984, Kossuth. Második változatlan kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborírtóban.
18364.

900 HUF
2,33
2,57
Koltay Gábor: Velünk élő Trianon. Egy film története. Bp., 2005, Szabad Tér. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
18365.

1 800 HUF
4,66
5,14
18366.

1 000 HUF
2,59
2,86
Horthy-Magyarország részvétele Jugoszlávia megtámadásában és megszállásában. 1941-1945. Dokumentumgyűjtemény Jugoszlávia Népeinek Népfelszabadító Háborúja Történetéhez. Főszerk.: Liptai Ervin, Fabijan Trgo. Szerk.: Godó Ágnes, Antun Miletic. Bp.-Belgrád, 1986., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés.
18367.

1 000 HUF
2,59
2,86
18368.

1 400 HUF
3,63
4,00
Magyarország története képekben, Szerk.: Kosáry Domokos, Bp, 1971, Gondolat Könyvkiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, kicsit szakadt
18369.

1 200 HUF
3,11
3,43
Kovács Endre: Szabadságharcunk és a francia közvélemény. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18370.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF