2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
A háború áldozatainak védelmére Genfben 1949. augusztus 12-én kötött egyezmények. Közzéteszi a Magyar Népköztársaság Minisztériuma. Bp., 1955, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papÃrkötés, kopott, foltos borÃtóval, sérült gerinccel. Megjelent 1100 példányban.