2 600 HUF
Demkó György: Árpádházi Boldog Margit élete. Legendák és egyéb történeti kutfők nyomán. Bp., 1895, k.n. (Franklin-Társulat nyomdája). Kiadói szecessziós, festett egészvászon kötésben, borítón és gerincen egészen apró kopásnyomokkal, festett lapélekkel, régi intézményi bélyegzőkkel és címkével, jó állapotban.