2 400 HUF
Kerékgyártó Béla: A magyar királyi udvar a királyság fénykorában. (Az anjouk uralkodása alatt.) Eredeti kútfÅ‘k nyomán Ãrta Dr. - -. Bp., 1881, Rudnyánszky A., VII+1+158+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, kissé sérült gerinccel, hiányos elülsÅ‘ szennylappal, névbejegyzéssel, régi bélyegzésekkel.