4 000 HUF
18
Rózsa György: Régi magyar csataképek. A Magyar Nemzeti Múzeum történeti emlékei. Bp.,1959, Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum, 11 p.+XXVII t. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.