Jef Van de Wiele: Joden zijn ook Menschen! Brüsszel, 1942, Uitgeverij "Steenlandt". Flamand nyelven. 32 p. + 8 t. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült és elvált borítóval, lyukasztott borító és könyvtest, tulajdonosi bélyegzőkkel. Rendkívül ritka antiszemita kiadvány a II. világháború idejéből! / Flamish languague, in paper binding, damaged cover, with two holes on the cover and all pages, with owner's stamp. 32 wiritten pages, 8 photograph plates. Very rare Flemish anti-semitic booklet!
Hinni kell! Zsidó vallású magyar írók antológiája. Novellák, karcolatok, versek. Összeáll.: Palásti László és Gömöri László. Dr. Klár Zoltán és Sós Endre előszavával. Bp., 1939., Bán László,˙(Kis Gyula és Tsa Törekvés nyomda. Kiadói papírkötés
A magyarországi zsidóság holocaustja 1944. Összeáll. és a bevezetőt írta: Ságvári Ágnes. Bp., 1994, The Jewish Agency for Israel - Magyarországi Cionista Szövetség - Sollun Bt., 25+(1) p. + 1 térkép (108x81 cm). Nylon védőborítóban.
Zvi Gintelman: A Century of Ambivalence. The Jews of Russia and the Soviet Union 1881 to the present. New York, 1988., Schocken Books - YIVO Institute. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Bangha Béla - Iványi János - Pataky Arnold: Katolicizmus és zsidóság. Vallástörténeti előadások. Bp., 1933, Magyar Kultúra, 84 p. Kiadói papírkötés, címlapon régi intézményi bélyegzőkkel.
3 db judaika könyv: Zsidókérdés, asszimiláció, antiszemitizmus. Tanulmányok a zsidókérdésről a huszadik századi Magyarországon. Szerk.: Hanák Péter. Bp., 1984, Gondolat. Átkötött egészvászon-kötésben. + Zsidó imakönyv. Magyar fonetikus átírással és gyakorlati útmutatással. Péntek estére. Olcsó Zsidó Könyvtár 1. Bp., 1997, GLM Bt. Kiadói papírkötés. + Fernando Joannes: A zsidó vallás. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.