Perneczky Béla: Gazdasági jog. A gazdaközösség és gazdasági szakoktatás számára. Bp., 1929,"Pátria", 123 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Samlung Göschen 6 kötete (577-578,645-646-647, 169)
Robert von Mayr: Römische Rechtsgeschichte I. 1-2., II. 1., II. 2. I-II. I. Buch: Die Zeit des Volksrechtes. 1. häfte: Das öffentlcihe Recht. 2. Häfte: Das Privatrecht. II. Buch: Die Zeit des Amts- und Verkehrsrechtes 1. Das öffentliche Recht, 2. Das Privatrecht I-II.;
Theodor Sternberg: Einführung in die Rechtswiffenschaf. Erster Teil: Methoden- und Quellenlehre. Leipzig, 1912-1913, G. J. Göschen'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Az 1865-dik évi deczember 10-dikére hirdetett Országgyülés képviselőházának jegyzőkönyve. IV. kötet. Hiteles kiadás. Pest, 1868, Emich Gusztáv-ny., (4)+423 p. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és az első néhány lap sarkán kisebb sérülésekkel, kissé dohos lapokkal.
1946 évi országos törvénytár. (Corpus Juris). Bp., 1946, Magyar Belügyminisztérium (Athenaeum-ny.), XI+98 p. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
1947. évi országos törvénytár. (Corpus Juris). Bp., 1947, Magyar Belügyminisztérium (Athenaeum-ny.), XIII+320 p. Sérült kiadói papírborítóban, fűzés nélkül, helyenként kissé sérült lapokkal.