2 600 HUF
Az 1865-dik évi deczember 10-dikére hirdetett Országgyülés képviselÅ‘házának jegyzÅ‘könyve. IV. kötet. Hiteles kiadás. Pest, 1868, Emich Gusztáv-ny., (4)+423 p. Korabeli, aranyozott gerincű félbÅ‘r-kötésben, festett lapélekkel, a borÃtón és az elsÅ‘ néhány lap sarkán kisebb sérülésekkel, kissé dohos lapokkal.