1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Divine, [Arthur Durham]: The Merchant Navy Fights. Tramps against U-boats. London, 1940, John Murray. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.