18938.
454. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Walter Heitler: A sugárzás kvantumelmélete (The Quantum Theory of radiation) Bp., 1959 Akadémiai Kiadó, Kiadói kopott vászonkötésben