3 000 HUF
[Caroline Norton (1808-1877)] Hn. Mrs. Norton: The Lady of La Garaye by the - -. London - Cambridge, 1863., Macmillan and Co., I-XIII+1+1+16-153+5 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel, laza lapokkal.