2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Schauenburgs Allgemeines Deutsches Kommersbuch. Unter musikalischer Redaktion von Friedrich Silcher und Friedrich Erk. A borítón: Gaudeamus igitur juvenes dum sumus! Lahr, én., Moritz Schauenburg, 1 (díszcímlap) t.+8+722 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, fém veretekkel, festett lapélekkel, foltos lapélekkel.