Number of items: 267

Kántás Balázs: Szamizdat. Közéleti versek. Dunaharaszti, 2013., Nap, 14 p. Kiadói papírkötés. A kötet megjelent bibliofil kiadásban, 50 számozott példányban. De ez számozatlan példány.
19330.

1 200 HUF
3,16
3,43
19331.

2 400 HUF
6,32
6,86
19332.

1 400 HUF
3,68
4,00
A Magyar Händel Társaság évkönyve 2009-2010. Összeáll.: Göllesz Zoltán. (Bp.), 2010, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés.
19333.

1 200 HUF
3,16
3,43
Fenderik Ferenc: Sok katona és nyúl fagyott meg a mezőkön. Bp., 1945., Magyar Írás. A borító Repcze János (1905-1985) grafikus munkája. Kiadói kissé foltos kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott, kissé foltos papír védőborítóban, műanyag védőfóliával.
19334.

1 400 HUF
3,68
4,00
Örök útitársak. Válogatás a magyar költészet legszebb szerelmes verseiből. Vál. szerk. és az előszót írta: Lisztóczky László. Pomáz, 2020, Kráter. Kiadói kartonált papírkötés.
19335.

1 600 HUF
4,21
4,57
Emlékkönyv a Dsida Jenő Baráti Kör negyedszázados jubileumára. Tanulmányok, emlékezések és dokumentumok. Szerk.: Lisztóczky László. Eger, 2022, Dsida Jenő Baráti Kör. Kiadói kartonált papírkötés.
19336.

1 600 HUF
4,21
4,57
Esterházy Péter: A szív segédei. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban
19337.

1 600 HUF
4,21
4,57
19338.

1 200 HUF
3,16
3,43
19339.

1 400 HUF
3,68
4,00
Czakó Gábor: Beavatás (esszék). Bp., 2002, Boldog Salamon Kör. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19340.

1 200 HUF
3,16
3,43
Gárdonyi Géza: Fekete Nap, Történet a Szabadságháborúról 3 felvonásban. Budapest. én. Dante Könyvkiadó. Negyedik kiadás. Papírkötés, sérült.
19341.

1 000 HUF
2,63
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF