Number of items: 267

19174.

1 400 HUF
3,71
4,00
19175.

700 HUF
1,86
2,00
Jung, Carl Gustav: Az ember és szimbólumai. Ford.: Matolcsi Ágnes. Bp., 1993., Göncöl Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19176.

6 500 HUF
17,24
18,57
Schiller, [Friedrich]: Das Lied von der Glocke. Mit Illustrationen von C. Jäger und A. Müller. München, é.n. (cca 1880), Friedr. Bruckmanns Verlag, 3 sztl. lev.+ 22 p. + 12 (egészoldalas fénynyomatok) t. Német nyelven. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19177.

5 500 HUF
14,59
15,71
Louvet de Couvray: Faublas lovag I-V. köt. Ford.: Endrei Zalán. Teljes, díszes kiadás művészi képekkel. Bp., 1900, Neumayer Ede, 278+1 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott borítóval.
19178.

8 000 HUF
21,22
22,86
Arab regék. Ford.: Vörösmarty Mihály. I-II. kötet. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv, VI+(2)+471 p., 419+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes, kopott borítókkal, a II. kötet sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, A zilahi keresked. olvasó egylet bélyegzőivel.
19179.

Arab regék. Ford.: Vörösmarty Mihály. I-II. kötet. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv, VI+(2)+471 p., 419+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes, kopott borítókkal, a II. kötet sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, "A zilahi keresked. olvasó egylet" bélyegzőivel.

7 000 HUF
18,57
20,00
Faludy György: Test és lélek. A világlíra 1400 gyöngyszeme. Faludy György műfordításai. DEDIKÁLT! Bp., 1988, Magyar Világ. Kiadói papírkötés, kissé kopott, karcos borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődésnyommal.
19180.

6 000 HUF
15,92
17,14
Kányádi Sándor: Valaki jár a fák hegyén. - - egyberostált versei. Bp., 1997, Magyar Könyvklub. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Kányádi Sándor (1929-2018) által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
19181.

3 000 HUF
7,96
8,57
9
Fodor András: A barátság bére. Tizenkét vers. Lipták Pál illusztrációival. Békéscsaba, 1974., Megyei Könyvtár, 4 sztl. lev. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   Számozott (161/250), a szerző Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, műfordító által ALÁÍRT példány.
19182.

4 000 HUF
10,61
11,43
Takáts Gyula: Kimondani. Würtz Ádám illusztrációival. A szerző, Takáts Gyula 1911-2008) Kossuth-díjas költő, író, műfordító, kritikus,múzeumigazgató által Szíjártó Árpád somogyi költő részére DEDIKÁLT példány. Pécs,(1981), Pécsi Szikra Nyomda, 29 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került!
19183.

4 000 HUF
10,61
11,43
23
Sütő András: Rigó és apostol. ALÁÍRT! Kolozsvár, 1973, Dacia. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19184.

4 000 HUF
10,61
11,43
Esterházy Péter: A szív segédigéi. Bevezetés a szépirodalomba. DEDIKÁLT példány. Bp.,1985,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
19185.

8 000 HUF
21,22
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF