1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Sartre, Jean Paul: A tisztességtudó utcalány. Temetetlen holtak. Bp., 1947, Káldor György. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.