Kunszabó Ferenc: A halál pillanatai. A szerző Kunszabó Ferenc (1932-2008) író, szociográfus által Győrffy Lászlónak dedikált! H.n., 1989, Szerzői. Kiadói papírkötésben.
Péter László: Kilenc írás Juhász Gyuláról. Békéscsaba, 1983, Megyei Könyvtár. Számozott (90/250) és szerző, Péter László (1926-2019) irodalomtörténész által aláírt példány! Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Nagy László 3 műve: Szárny és piramis. Képek és versek. Vál. és a bevezetőt írta Csoóri Sándor. Bp., 1980., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Válogatott versek. 30 év. Bp.,1976,Magvető és Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; + Vasy Géza: Nagy László. Kortársaink. Bp., 1995., Balassi. Kiadói papírkötés.
Szabó Magda 3 műve: Katalin utca.;Az őz.; Régimódi történet. Bp., 1969-1972-1981., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik volt könyvtári példány, szakadt borítókkal.; + Kónya Judit: Szabó Magda alkotásai és vallomásai tükrében. Bp.,1977,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.;
4 db könyv: Ebers György: A nővérek. I-II. köt. Ford.: Kacziány Géza. Bp., 1898, Légrády. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, foltos borítókkal, az I. kötet végén több kijáró lappal. + Altay Margit: A kis hercegnő. Regény fiatal leányok számára. Bp., é.n., Pallas Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. + Pogány Elza: Négy vidám diák és egyéb elbeszélések. Bp., é.n...
Sue: A bolygó zsidó I-II. köt. Ford.: Keleti Gábor, Lányi Viktor, és Csetényi Erzsi. A borító illusztrációja Biczó András grafikus munkája. Bp.,é.n.,Dante, (Hornyánszky V.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítókkal, kissé laza fűzéssel.
Pilinszky János 2 műve: A mélypont ünnepélye. Próza. 1-2. köt. A vál., szerk., sajtó alá rendezés, az előszó és utószó Jelenits István munkája. Bp.,1984,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Beszélgetések Pilinszky Jánossal. Vál. és szerk.: Török Endre. Bp.,1983,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.;
Defoe, Daniel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. Ford.: Gaal Mózes. Paget Walter százhúsz rajzával. Bp., 1897, Franklin-Társulat, 2 sztl. lev.+ 276 p. Nyolcadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lapon szakadással.