Matavovszky Béla: Áruüzleti szokások. + Juhász Kálmán: Banktechnika. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 82. és 103. sz. Bp., 1901-1902, Stampfel, 68+(4) p., 70+(4) p. Kiadói papírkötés, az egyik füzet sérült gerinccel.
Dr. Berényi Pál: Kereskedelem-isme. + Dr. Kovács Gábor: Pénzügytan. (Államgazdaságtan). Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 104. és 187-188. sz. Bp., 1902-1906, Stampfel, 70+(2) p., 112+VIII p. Kiadói papírkötés, az egyik füzet kis lapszéli ázásnyomokkal.
Alexy [Elza]: Életművészet. Könyv az akaraterőről. Bp., é.n. (cca 1942), Magyar Könyvkiadó, 61+(3) p. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Sydney Omarr's Weekly Astrological Guide for Aquarius (January 20 - February 18) 1974. (Asztrológiai útmutató - Vízöntő). New York, 1973, New American Library. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Mesterházi Lajos: Az ártatlanság kora. A szerző, Mesterházi Lajos (1916-1979) által Szépvölgyi Zoltán (1921-2006), Budapest Főváros Tanácsának elnöke részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Goethe, [Johann Wolfgang]: Epigrammák és xéniák. Ford.: Földessy Gyula. Bp., 1944, Exodus (Gyoma, Kner-ny.), 151+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült, elváló hátsó borítóval, a gerincen kis hiánnyal, belül jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.