Komáromi János: Az ősdiák. DEDIKÁLT! Komáromi János munkái gyűjteményes kiadás II. kötet. Bp.,(1930), Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Gergely Tibor rajzaival. Bp.,[1937], Franklin, 202 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Heltai Jenő versei. Bp., 1911, Nyugat 123+5 p. Első kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói, illusztrált papírkötésben, kissé hiányos borítóval, de ezt leszámítva jó állapotban.
Henry Ford: Életem és működésem. Átdolgozta és bevezető tanulmánnyal ellátta: Balla Antal. Bp., 1926., Légrády, 1 t. + 291 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, benne újságcikkekkel.
Révész Béla: Ady és Léda. Ady Endre több mint száz ismeretlen levelével, verskézirataival, 21 fényképpel és egyéb melléklettel. Bp., 1934, Dante. A borító grafikája Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, javított gerinccel.
Ady Endre: Uj versek. Bp., 19189., Pallas, 83+1 p. Negyedik kiadás. A borító Falus Elek munkája. Nagy Sándor egészoldalas rajzával. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Jenő. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 8 (Jaschik Álmos által illusztrált) t. Korabeli álbordás félselyem-kötésben