1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Magyar keresztények naptára Szerk.: Szikszai Benjámin. Budapest, 1940, Bethánia. Egészvászon-kötés, enyhén kopott borító, lapokon kisebb ázásnyomokkal.