1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Dömötör Tekla: Naptári ünnepek - népi színjátszás. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kopott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.