https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 22

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Boros Sándor-Lindner László: Magyar sakkfeladvány antológia.  A magyar feladványszerzésre vonatkozó adatok és legszebb magyar feladványok gyűjteménye. Szerk.: - -. [Kecskemét], 1939. Magyar Sakkvilág, 217+3 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval, a 16-17. oldal között a kötés sérült. Ritka!
18213.

Boros Sándor-Lindner László: Magyar sakkfeladvány antológia. A magyar feladványszerzésre vonatkozó adatok és legszebb magyar feladványok gyűjteménye. Szerk.: - -. [Kecskemét], 1939. Magyar Sakkvilág, 217+3 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval, a 16-17. oldal között a kötés sérült. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta: - - . Bp., 1941, szerzői kiadás (Stádium Rt.-ny.), 108 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés,
18214.

Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta: - - . Bp., 1941, szerzői kiadás (Stádium Rt.-ny.), 108 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés,

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése. 1875-1896. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró folttal a hátsó borítón. + 1924 Budapesti (Budai) Torna-Egylet prospektusa, 3 sztl. lev.
18215.

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése. 1875-1896. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró folttal a hátsó borítón. + 1924 Budapesti (Budai) Torna-Egylet prospektusa, 3 sztl. lev.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Földessy János: A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége 1897 - 1901 - 1925. Bp., 1926, MLSZ. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, néhány kijáró lappal, valamint javított, sérült, kissé foltos lapokkal. Rossz állapotban!
18216.

Földessy János: A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége 1897 - 1901 - 1925. Bp., 1926, MLSZ. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, néhány kijáró lappal, valamint javított, sérült, kissé foltos lapokkal. Rossz állapotban!

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben
18217.

Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Kerezsi Endre: Gimnasztika. Segédedzői Tanfolyam Anyaga. Bp., 1976, OTSH Testnevelési és Sport Főosztály. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.
18218.

Kerezsi Endre: Gimnasztika. Segédedzői Tanfolyam Anyaga. Bp., 1976, OTSH Testnevelési és Sport Főosztály. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Pap Jakab: A billiárdjáték kézikönyve. Függelékül: a játék nemzetközi szabályai és a bíráskodás nemzetközi szabályai. Bp.,én.,Delta. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
18219.

Pap Jakab: A billiárdjáték kézikönyve. Függelékül: a játék nemzetközi szabályai és a bíráskodás nemzetközi szabályai. Bp.,én.,Delta. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Dorogi László: A küzdelem igazsága. Zsivótzky, az évszázad magyar atlétája. Bp., 2000, Print City. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb saroktöréssel. A szerző által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
18220.

Dorogi László: A küzdelem igazsága. Zsivótzky, az évszázad magyar atlétája. Bp., 2000, Print City. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb saroktöréssel. A szerző által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18221.

Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Peterdi Pál - Ardai Aladár: Ez történet Tokióban. Bp., 1964, Sport. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
18222.

Peterdi Pál - Ardai Aladár: Ez történet Tokióban. Bp., 1964, Sport. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Peterdi Pál - Szántó György - Szombathy István: A sport csillagai. Bp., 1963, Sport. Első kiadás. Szepes Béla rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.
18223.

Peterdi Pál - Szántó György - Szombathy István: A sport csillagai. Bp., 1963, Sport. Első kiadás. Szepes Béla rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. A könyv egyik szerzője, Peterdi Pál (1925-2000) sportoló, edző, sportújságíró által Bányai János részére DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
18224.

Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment