18215.
454. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése. 1875-1896. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró folttal a hátsó borítón. + 1924 Budapesti (Budai) Torna-Egylet prospektusa, 3 sztl. lev.