Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 22

A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve II. kötet. Szerk.: Pálfy György. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza, sérült kötéssel, megviselt állapotban.
18225.

2 000 HUF
Kereszty Alfonz: Élettan, sportélettan. Bp.,1967, Sport. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel. Megjelent 1450 példányban.
18226.

2 800 HUF
7,57
8,24
Great olympic moments in time. hn., 2007, Omega. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borító karcos.
18227.

1 600 HUF
18228.

1 400 HUF
Röplapda. Játék mindenkinek. hn., én, nyn, 10 sztl. lev.
18229.

1 400 HUF
Frenkl Róbert - Gallov Rezső: Mi történt Athénban? Doppingtitkok nyomában. Az egyik szerző, Frenkl Róbert által DEDIKÁLT példány! Bp., 2004., Paracelsus. Kiadói papírkötés.
18230.

1 800 HUF
Sporttal kapcsolatos könyvtétel: - -  Jeney László-Kárpáti György: Melbourne-Miami-Margitsziget (Két olimpiai bajnok élményei); Barcs Sándor: A magyar csapattal Chilében, Foci minden mennyiségben 1974, tartalmazza a kiesett spanyol válogatott Puskás látogatását a továbbjutott magyar csapatnál - képpel. Lukács László: 1965 Sportkrónikája, NB1-NB1/b 69; Tabák Endre: 10 év feledhetetlen góljai, Foci műsor 84.
18231.

Sporttal kapcsolatos könyvtétel: - - Jeney László-Kárpáti György: Melbourne-Miami-Margitsziget (Két olimpiai bajnok élményei); Barcs Sándor: A magyar csapattal Chilében, Foci minden mennyiségben 1974, tartalmazza a kiesett spanyol válogatott Puskás látogatását a továbbjutott magyar csapatnál - képpel. Lukács László: 1965 Sportkrónikája, NB1-NB1/b 69'; Tabák Endre: 10 év feledhetetlen góljai, Foci műsor 84.

2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Ujvári Miklós: A délkelet-ázsiai harci művészetek. Bp.,1986., Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18232.

2 000 HUF
David Allaby: Wimbledon of the North. 100 Years at the Northern. Didsbury-Manchester, 1981., E. J. Morten. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18233.

1 600 HUF
2 db testnevelés témájú mű egy kötetben: Müller, J. P.: Az én módszerem. Szenteljünk napoként 15 perczet egészségünknek. Bp., 1908, Kostyál Jenő, 94 p. + Tíz perces vidám szobatorna. Erna Rubin dán tanárnő műve alapján összeáll.: Király Dezső. Bp., 1941, özv. Germ Károlyné-ny., 48 p. Félvászon-kötésben.
18234.

300 HUF
0,81
0,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF