Jordán Károly: Bognár kisipar. Bp., 1959, KIOSZ Országos Központ. 381 p. Kiadói papírkötés, gerinc tetején apró sérüléssel, első néhány lap alsó sarka kissé foltos. Megjelent 1650 példányban.
1947 Magyar Technika folyóirat több száma egybekötve, kiadja: a Magyar Mérnökök és Technikusok Szabad Szakszervezete, félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval
Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Átdolgozták: Pogány Béla és Pöschl Imre. Bp., 1927, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+664 p. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, helyenként foltokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
Zsabrov: A repülés elmélete és technikája I. A repülőgép repülésének alapjai. Bp., 1954, Magyar Repülő Szövetség. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
Kovács György: Közlekedésépítőipari anyagtan. Bp., [1961], Műszaki Könyvkiadó, 375 p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, a gerincen kisebb hiánnyal, néhány kis lapszéli sérüléssel. Megjelent 1260 példányban.
Gárdonyi Jenő - Dávid János - Monostori Gusztáv: Villamos hálózatok. Bp., 1948., Stephaneum. Kiadói papírkötés, a borító széleken és a gerinc alján kis szakadásokkal, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel.
Győri György - Szabó László: A budapesti MÁVAG története. Bp., 1953, Népszava, 198+(2) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, sérült borítóval, ázásnyomokkal, helyenként kissé sérült lapokkal. Megjelent 3080 példányban.