Books: Travelling, Local History Number of items: 183
3027390
18120
454
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Csákányi Lajos - Götze Krisztina: Rózsadomb és vidéke tegnap és ma. Bp., én., C+S. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
1 600 HUF
3023051
18121
454
Other collectibles
Csiffáry Gergely: Egri céhemlékek. A szerző által DEDIKÁLT példány! Studia Agriensis 1. Eger, 1982., Dobó István Vármúzeum. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
3023049
18122
454
Other collectibles
Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Studia Agriensia 4. Eger, 1984, Dobó István Vármúzeum. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2981350
18123
454
Other collectibles
Gösta Montell: Mongol pusztákon kerestül. Sven Hedin előszavával ford.: Halász Gyula. én. Budapest, Athenaeum. Egészvászon kötés, minimálisan kopott gerinccel.
1 400 HUF
3012874
18124
454
Other collectibles
Csánki Dezső: Körösmegye a XV-ik században. (Székfoglaló értekezés.) Bp., 1893, MTA, 153+1 p. Papírkötés, intézményi bélyegzéssel.
4 000 HUF
3012926
18125
454
Other collectibles
Őrségi és vendvidéki túrák. Szombathely, 1986, Savaria Tourist. 35p.. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3012919
18126
454
Other collectibles
Őrségi túrák. Szombathely, 1983, Szombathelyi ÁFÉSZ ROTA. 22p.. Kiadói papírkötés, borító és kötés ragasztószalaggal javítva. + Orbán Róbert: Őrségi túrák. Turista magazin kiskönyvtár. H.n., é.n., k.n. 16 p. Kiadói tűzött kötés.
2 000 HUF
3012957
18127
454
Other collectibles
Bálint Sándor: A szegedi népélet. 2. Szerk.: Németh István. Szeged, 1958, Szeged MJ. Városi Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
3012750
18128
454
Other collectibles
Dorogi Márton: A kunsági kisbunda. A Damjanich János Múzeum Közleményei 8-9. Szolnok, 1962, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötésben. Megjelent 2000 példányban.
3 000 HUF
3013229
18129
454
Other collectibles
Budapest Székesfőváros I. ker., Fehévári úti Községi Polgári Leányiskolájának értesítője az 1928-29., 1929-30. iskolaévről. Összeáll.: Mártonffy Géza. Bp., 1929-1930., (Budapest Székesfőváros Házinyomdája), 23+1 p., 23+1 p. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
3013341
18130
454
Other collectibles
Juhász Vilmos: Olaszország. A Világ Népei 1. sz. Bp., 1933, Pantheon, 128 p. + 1 t. (színes térkép). Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval, hiányos gerinccel.
1 800 HUF
2993416
18131
454
Other collectibles
Marjalaki K. Lajos: Földrajz a polgári leányiskolák számára. III. rész: Idegen világrészek. Magyarország áttekintése. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 96 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval és lapokkal, helyenként ceruzás bejegyzésekkel.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035