Books: Travelling, Local History

Number of items: 183

György V. Imola: Bernády György és kultusza Marosvásárhelyen. Kolozsvár, 2018, Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói kartonált papírkötésben, CD-melléklettel, jó állapotban.
18132.

1 000 HUF
Filep Tibor: Forradalom a debreceni egyetemeken, 1956. Debrecen, 2006, Debreceni Egyetem Kossuth Egyetemi Kiadója. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18133.

800 HUF
Aleko E. Lilius: Kalózvilág a kínai vizeken. Fordította Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, gerincen apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal.
18134.

1 000 HUF
Kovács József László: Lackner Kristóf és kora 1571-1631. Sopron, 2004, Széchenyi István Városi Könyvtár. Megjelent 1000 példányban. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
18135.

2 600 HUF
7,03
7,65
1938 Budapest Magyarország világszép fővárosa a gyógyfürdők városa, kihajtható úti prospektus.
18136.

3 000 HUF
18137.

1 800 HUF
18138.

4 000 HUF
Ungarn. MIt Bildern, Landkarten und Stadtplänen. Lloyd Reisebücher. Bp., 1930, Lloydbücher-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, sérült lapok, kopottas állapotban.
18139.

1 200 HUF
18140.

2 400 HUF
18141.

4 000 HUF
18142.

1 200 HUF
18143.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF