Books: Travelling, Local History Number of items: 183
3023060
18156
454
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Sz. Obnrazcov: A kínai színház. Ford.: Siklósi Mihály. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
1 800 HUF
3023045
18157
454
Other collectibles
Pesty Frigyes: Heves vármegye helynévtára.
Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt írta, a jegyzeteket és a helységnévazonosítót készítette: Csiffáry Gergely. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 11. Eger, 2005, Heves Megyei Levéltár. Kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 800 HUF
2988311
18158
454
Other collectibles
Balogh Barna: Két világ vándora Bp., é.n. Stádium. Kiadói félvászon kötésben
3030223
18159
454
Other collectibles
A székely művelődés évszázadai. Szerk.: Balás Gábor. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
3030221
18160
454
Other collectibles
Kós Károly: Erdély. Kulturtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kós Károly egészoldalas linómetszeteivel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
2 000 HUF
2871560
18161
454
Other collectibles
1 600 HUF
3030971
18162
454
Other collectibles
Itália. Baedeker Malév-útikönyvek. H.n., 1994, Ikon. Térkép melléklettel. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2952651
18163
454
Other collectibles
Szilágyi Ferenc: "Bölcsőjét kereste a magyarnak..." (Az Így élt Kőrösi Csoma Sándor új kiadása.) Bp.,1992., Orient. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2877227
18164
454
Other collectibles
Benkő Mihály: Julianus nyomdokain Ázsiában. Fényképezőgépes barangolások Mongóliában. Bp., 2002, Timp, 132 p. Színes képekkel gazdagon illusztrál. Kiadói kartonált papírkötés.
2442154
18165
454
Other collectibles
1 200 HUF
2586547
18166
454
Other collectibles
2 800 HUF
2803958
18167
454
Other collectibles
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035