Books: Travelling, Local History

Number of items: 183

Jancsó Benedek. A székelyek. / Erdély története. Szerk.: Veres Péter. Székely Hírmondó Kiskönyvtár 18. Székelyudvarhely, 2012, Litera-Veres Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
18072.

3 200 HUF
8,65
9,41
18073.

2 000 HUF
Beke Csilla (főszerk.): 1000 víziparadicsom - Strandok és merülőhelyek. Bp., 2008. Alexandra Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben
18074.

2 000 HUF
Dr. Cholnoky Jenő: A jég-világ. A sark-kutatások története. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság, 271 p.+ 19 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, hiányzó gerinccel, több lap sérült, a szennylapok elváltak a fűzéstől.
18075.

2 400 HUF
Gina Lollobrigida: Az én Itáliám. Gina Lollobrigida felvételei. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
18076.

2 000 HUF
Roald Amundsen - Lincoln Ellsworth: Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1926., Pantheon. Fekete-fehér képtáblákkal. Kihajtható térképpel. Kiadói kopott egészvászon-kötés, sérült, szétvált kötéssel, sérült gerinccel.
18077.

2 200 HUF
5,95
6,47
Martin Johnson: A kannibálok szigetén. A világ körül. Útirajzok - útikalandok. Bp., é. n., Dante. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, karcos borítóval, sérült gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.
18078.

2 400 HUF
Lovas Erika - Ujszászi Róbert: Csongrád képeslapokon. Csongrád, 2008., Csongrád Város Önkormányzata. 2., javított kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18079.

2 400 HUF
Az egri gyógyvizek és fürdők. Szerk.: Sugár István. Az egyik szerző, Agyagási Dezső (1922-2006) orvos, reumatológus által DEDIKÁLT példány. Eger, 1983., Eger Város Tanácsa V.B. Műszaki Osztálya és Heves m. Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
18080.

2 000 HUF
Sven Hedin: Az északi sarktól a déli sarkig. Második és harmadik rész. Átdolgozta: Mikes Lajos. Bp.,1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
18081.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kleb Béla: Eger múltja a jelenben. A város alatti üregek településtörténeti és építésföldrajzi vizsgálata. The past in the present life of Eger. A settlement hystorical and a building geological survery on the caves under the city. Bp., 1978., Eger Városi Tanács V.B. Műszaki Osztálya. Gazdag képanyaggal, kihajtható táblákkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, a gerincen javítással. Megjelent 2050 példányban.
18082.

2 000 HUF
A Bükki Nemzeti Park. Hegyek, erdők, emberek. Szerk.: Baráz Csaba. Eger, 2002, Bükki Nemzeti Park. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal, térkép-melléklet nélkül!
18083.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF