Szalai Emese: Agyagba zárt hétköznapok. A 15-17. századi fazekasság emlékei a gyulai várból. Gyulai Katalógusok 14. Gyula, 2018., Erkel Ferenc Kulturális Központ és Múzeum Nonprofit Kft. Kiadói papírkötés.
Marjalaki K. Lajos: Földrajz a polgári leányiskolák számára. III. rész: Idegen világrészek. Magyarország áttekintése. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 96 p. Kiadói papírkötés, foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, néhány kissé sérült lappal, bejegyzésekkel.
Csiffáry Gegely 3 műve:
A hatvani posztómanufaktúra története. Tanulmányok Heves Megyes Történetéből 13. Eger, 1993., Heves Megyei Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.;
A történelem fogságában. Eger, 2004., Heves Megyei Honismereti Egyesület. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.;
Az ércbányászat története a recski Lahócában (1850-1979.) Rudabánya, 2009, Érc- és Ásványbányászati Múzeum Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
Kalmár János: Mád, Tokajhegyaljai község élete a XVI-XVIII. században. "Mád "falukönyve." Mád, 1968, Mád Községi Tanács V.B. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Bakó Ferenc: Egri borospincék. Eger, 1998, Heves Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen és a borítón kis sérüléssel.
Budapest Székesfőváros üzemi alkalmazottainak címtára 1942. Az 1942. január 1.-i állapot szerint. Bp.,1942, Székesfőváros Házinyomdája, XII+2+306 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, de belül jó állapotban.
Csengeri János - Pasteiner Gyula: Görög földön.
Emlékkönyv a magyar tanárok 1893-ik évi tanulmányútjáról. Bp. 1895. Franklin - Társulat. XIV l., 303 l. Számos szövegközti és egészoldalas képpel illusztrálva. Fűzve, kötés nélkül, papírborítóval, mely kissé sérült fűzés szétvált