18159.
454. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
A székely művelődés évszázadai. Szerk.: Balás Gábor. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.