18017.
454. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Almásy László (1895-1952): Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1929.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.(címkép)+ 240 p.+28 t. (kétoldalas, fekete-fehér fotók.)+ 1 térkép. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón egészen kis kopásnyomokkal.