18015.
454. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Carter, Howard - Mace, A[rthur] C[ruttenden]: Tut-Ankh-Amen sírja. Ford.: Dr. Balassa József. Az angol kiadás eredeti képeivel. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. Bp., [1929], Franklin-Társulat, 1 t.+ 169+(1) p.+ 62 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, a kiadói papírborító sérült, szétvált állapotban, de megvan.