18051.
454. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal és térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kis kopásnyomokkal.