18021.
454. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t.+220+4 p.+15 (Egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, de belül jó állapotban.