18130.
454. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Juhász Vilmos: Olaszország. A Világ Népei 1. sz. Bp., 1933, Pantheon, 128 p. + 1 t. (színes térkép). Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval, hiányos gerinccel.