18078.
454. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Martin Johnson: A kannibálok szigetén. A világ körül. Útirajzok - útikalandok. Bp., é. n., Dante. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói illusztrált papÃrkötés, kopott, karcos borÃtóval, sérült gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.