18050.
454. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Roloff Beny - Seyyed Hossein Nasr: Persia. Bridge of Turquoise. London, 1975, Thames and Hudson. Egészoldalas fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.