18084.
454. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 600 HUF
Szeged. Szerk.: Kiss Ferenc, Tonelli Sándor, Sz. Szigethy Vilmos. Sajtó alá rendezte: Ladányi Miksa és Balázs Géza. Somogyi Szilveszter polgármester előszavával. Magyar Városok Monográfiája. Szerk.: Héjj Imre. Bp., 1927, Magyar Városok Monográfiája (Wodianer F. és Fiai-ny.), 4 sztl. lev.+ 422+(2) p. Szövegközi fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső borítón Szeged dombornyomott címerével, pótolt gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, a szövegben aláhúzásokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.