Szeged. Szerk.: Kiss Ferenc, Tonelli Sándor, Sz. Szigethy Vilmos. Sajtó alá rendezte: Ladányi Miksa és Balázs Géza. Somogyi Szilveszter polgármester előszavával. Magyar Városok Monográfiája. Szerk.: Héjj Imre. Bp., 1927, Magyar Városok Monográfiája (Wodianer F. és Fiai-ny.), 4 sztl. lev.+ 422+(2) p. Szövegközi fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső borítón Szeged dombornyomott címerével, pótolt gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, a szövegben aláhúzásokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
The Best of Switzerland. / Bild der Schweiz. Szerk.: Robert C. Bachmann. H.n., 1985, Orbitex. Képekkel gazdagon illusztrálva. Angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Szabó Jenő: Öt évszázad fekete krónikája. (Soproni Pitaval). Műhely-Könyvek sorozat. (Győr, 1987), Győr megyei Lapkiadó Vállalat. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány.
Tanulmányok egy sárközi falu társadalmáról. Összeáll.: Mády Zoltán. A Magyar Táj- és Népismeret Könyvtára 5. Bp., 1942, Államtudományi Intézet Táj- és Népkutató Osztálya, (Élet-ny.), 70+1 p. Kiadói papírkötés.