Lengyelország 1944. "Lengyelország Újjászületése Érdemrend" lovagkereszt fokozata, aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon. A mellszalagon nem odaillő, eltérő színű rozetta T:XF Poland 1944. "Order of Polonia Restituta" Knight's Cross, gold plated, enamelled decoration on ribbon. Ribbon with not matching rozette C:XF
Nagy-Britannia 1935. "V. György és Mária ezüstlakodalma" aranyozott fém emlékérem mellszalagon (26,5mm) T:AU sérült szalag Great Britain 1935. "Silver Wedding of George V and Mary" gold plated metal commemorative medallion on ribbon (26,5mm) C:AU damaged ribbon
NDK ~1960-1970. "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés T:XF GDR ~1960-1970. "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration C:XF
NDK ~1960-1970. "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés tokban T:AU GDR ~1960-1970. "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration in case C:AU
NDK ~1960-1970. "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés műanyag tokban T:AU GDR ~1960-1970. "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration in plastic case C:AU
NDK DN "FDJ (Szabad Német Ifjúság) Artur Becker-díj" ezüstözött bronz kitüntetés, a mellszalagon és a szalagsávon az FDJ logójával, eredeti tokban T:XF GDR ND "FDJ Artur Becker Award" silvered bronze medal, with the logo of the FDJ on the ribbon and the thin ribbon, in original case C:XF
NDK DN "A munkások és a gazdálkodók védelmében - I" zománcozott bronz jelvény (34x42mm) T:AU,XF GDR ND "For the protection of workers and farmers (Für den schutz der Arbeiter und Bauern macht) - I" enamelled bronze badge (34x42mm) C:AU,XF