31409.
454. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
1896. "Árpád a honalapító 896. / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" aranyozott bronz jubileumi emlékmedál füllel, "Markovits. Bpest." gyártói jelzéssel (22mm) T:AU kissé kopott aranyozás